Filma Me Titra Shqip: Demonic

104 min 2021 5.1 / 20
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Jul 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 58.343
Shikime: 2415
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një grua e re pushtohet nga shpirtrat e tmerrshëm dhe vajza e saj përpiqet të zbulojë të vërtetën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR