Filma Me Titra Shqip: Monster Hunter: Legends of the Guild

58 min 2021 6.1 / 31
Viti: Aug 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 190.137
Shikime: 3253
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Aideni jeton në një botë ku njerëzit bashkëjetojnë me përbindëshat e tmerrshëm. Ky djalë i ri duhet të ngrihet dhe të shërbejë si luftëtar për të vrarë dragoin që rrezikon fshatin e tij, por ai nuk mund ta bëjë këtë pa disa aleatë të besuar dhe një mentor të mençur...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR