Filma Me Titra Shqip: Protégé

106 min 2007 6.5 / 64
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Apr 13, 2007
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 6.72
Shikime: 2928
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një agjent special ka 8 vite i infltruar thellë në tregun e organizuar kriminal të Azisë, ku ai bëhet krahu i djathtë i një prej bosëve. Nik tani ka filluar të ndjejë besnikëri ndaj shoqërisë së re dhe parave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR