Filma Me Titra Shqip: Reminiscence

116 min 2021 7.7 / 241
Viti: Aug 19, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 967.803
Shikime: 3428
Pershkrimi
Nik Banister, një hetues privat i mendjes, lundron në botën joshëse të së kaluarës, kur jeta e tij ndryshohet nga klientja e re Mej. Një rast i thjeshtë bëhet obsesion pasi ajo zhduket dhe ai lufton për të mësuar të vërtetën rreth saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR