Filma Me Titra Shqip: Risen

109 min 2021 5.6 / 27
Viti: Aug 20, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 64.269
Shikime: 3224
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Fatkeqësia ndodhi kur ra një meteor në një qytet të vogël, duke e bërë mjedisin e pa banueshëm dhe duke vrarë gjithçka përreth.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR