Filma Me Titra Shqip: Extinct

84 min 2021 6 / 2
Viti: Aug 20, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23.142
Shikime: 2829
Pershkrimi
Opa dhe Edi udhëtojnë në kohë nga ishulli i tyre në vitin 1835 në kohën e sotme në Shangai. Pasi kalojnë ditën në qytet ato njihen me lajmin e tmerrshëm që specia e tyre është zhdukur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR