Filma Me Titra Shqip: Hard Candy

103 min 2005 6.8 / 1947
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Jan 14, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.994
Shikime: 3884
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një adoleshente shtiret se bie pre e një pedofili, por loja kthehet kur e merr ajo komandën në dorë dhe do ta bëjë të paguajë për çfarë ai ka bërë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR