Filma Me Titra Shqip: The Swarm

101 min 2020 5.8 / 189
Kategoria: Horror Dramatik Fantazi
Viti: Oct 14, 2020
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 29.625
Shikime: 4250
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Biznesi i një nëne beqare në një fermë karkalecash nuk po shkon aq mirë. Ajo zbuloi rastësisht se gjaku i bën ata të lulëzojnë dhe bën çmos për të fshehur sekretin e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR