Filma Me Titra Shqip: Irreversible

93 min 2002 7,2 / 1246
Viti: May 22, 2002
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 11,663
Shikime: 1827
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një film ndryshe nga të tjerët; Ngjarjet e një nate traumatike në Paris zbulohen në rend të kundërt kronologjik teksa Aleksa e bukur përdhunohet dhe rrihet brutalisht në një nënkalim...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR