Filma Me Titra Shqip: Ask Bu Mu?

103 min 2018 7.1 / 5
Kategoria: Komedi Romance Dramatik
Viti: Dec 14, 2018
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 1.367
Shikime: 2572
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një histori e vështirë dashurie midis Umut, hajdut që kur ishte fëmijë dhe Gülüm, një vajzë e re e shkolluar një hap larg ëndrrave të saj. Gjithçka e bukur do të vihet në dyshim pas një sëmundje të papritur...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR