Filma Me Titra Shqip: Cinderella

113 min 2021 6.8 / 297
Kategoria: Fantazi Romance Komedi
Viti: Sep 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 863.092
Shikime: 2822
Pershkrimi
Një film muzikor modern me një vështrim të guximshëm në përrallën klasike. Heroina jonë ambicioze ka ëndrra të mëdha dhe me ndihmën e Kumbarit të saj të mrekullueshëm, ajo këmbëngul për t'i realizuar ato.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR