Filma Me Titra Shqip: Equal Standard

101 min 2020 3.7 / 3
Kategoria: Aksion Krim Dramatik
Viti: May 15, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.16
Shikime: 2670
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jetët e policëve të qytetit të Nju Jorkut përplasen në gërshetimin e historive të racës, gradës, humbjes dhe tradhtisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR