Filma Me Titra Shqip: Johnny Mad Dog

97 min 2008 6,8 / 33
Kategoria: Dramatik Histori Lufte
Viti: May 20, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,643
Shikime: 2483
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në luftën civile të Afrikës, një grup djemsh të rinj të kthyer në ushtarë të lirisë luftojnë, plaçkisin dhe vrasin nëpër fshatrat e Afrikës. Kur lufta përfundon misionit të tyre i vjen fundi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR