Filma Me Titra Shqip: No Man of God

100 min 2021 7.2 / 26
Kategoria: Krim Dramatik Histori
Viti: Aug 19, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 30.703
Shikime: 2404
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Marrëdhënia e ndërlikuar që u krijua midis analistit të FBI -së Bill Hagmaierit dhe vrasësit serial Bundit gjatë viteve të fundit të Bundit në dënim me vdekje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR