Filma Me Titra Shqip: PAW Patrol: The Movie

90 min 2021 8 / 345
Viti: Aug 9, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2373.203
Shikime: 2897
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rajderi dhe qenushët thirren në Qytetin e Aventurave për të ndaluar kryebashkiakun Humdinger të çojë qytetin në një gjendje kaosi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR