Filma Me Titra Shqip: Reasonable Doubt

91 min 2014 5.9 / 440
Kategoria: Krim Thriller
Viti: Jan 17, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.186
Shikime: 1891
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e Prokurorit të Qarkut përmbyset kur ai përfshihet në një aksident automobilistik dhe për krimin e tij arrestohet dikush tjetër.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR