Filma Me Titra Shqip: The Hunted

94 min 2003 6.1 / 506
Viti: Mar 11, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.575
Shikime: 4378
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga pjesëmarrja e tij në luftën e Kosovës dhe, ai nuk arrin dot t’i japë fund manisë së tij për të vrarë… Tashmë, mësuesi do të jetë përballë nxënësit, në një rivalitet ku herë pas here, kufiri mes të mirës dhe të keqes bëhet i padukshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR