Filma Me Titra Shqip: The True Adventures of Wolfboy

89 min 2019 6.6 / 17
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 8, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.335
Shikime: 2445
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Udhëtimi i një djaloshi të ri në kërkim të vendi që të mund t’i përkiste u shndërrua në një aventurë të mbushur me rrezik, zbulime dhe miq të papritur, për të kuptuar që jemi ne vetë që e krijomë shtëpinë tonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR