Filma Me Titra Shqip: Kikaider REBOOT

110 min 2014 7,7 / 3
Viti: May 24, 2014
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 0,84
Shikime: 547
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në botën e së ardhmes, njerëzit dhe robotët jetojnë së bashku. Zhiro është një robot android i krijuar me një qëllim të vetëm, mbrojtjen e njerzimit nga rreziqet. Por misioni i tij do të komplikohet kur një shkenctar i lig do të fillojë të lëndojë njerëzimin. Fati i njerëzimit mbetet në duart e androidit Zhiro. Për fat të mirë Doktor Komioxhi e ka krijuar Zhiron paksa ndryshe nga të tjerët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR