Filma Me Titra Shqip: Baby Money

93 min 2021 7 / 6
Kategoria: Thriller
Viti: Aug 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.329
Shikime: 1606
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Të dëshpëruar për para, një djalë i ri dhe bashkëpunëtorët tij ndërmarrin një vjedhje në një shtëpi të qetë periferie, por asgjë nuk del sipas planit dhe shumë shpejt ata përfundojnë në arrati të ndjekur nga policia, duke përfshirë njerëz të pafajshëm në gabimet e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR