Filma Me Titra Shqip: Cocktail

104 min 1988 6 / 1020
Kategoria: Dramatik Romance Komedi
Viti: Jul 29, 1988
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.632
Shikime: 2136
Pershkrimi
Tom Cruise, në këtë film shfaqet si një banakier i talentuar, i cili zë një punë në Xhamajka dhe bie në dashuri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR