Filma Me Titra Shqip: Double Team

93 min 1997 5.1 / 539
Kategoria: Aksion Fantashkence
Viti: Apr 4, 1997
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.671
Shikime: 2787
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jack Quinn humbet objektivin e tij, Stavrosin, në prag të misionit të tij të fundit. Nga atje, ai dërgohet në koloni; një rilindje për vrasësit e supozuar të vdekur. Ai arratiset nga atje dhe kërkon ndihmën e Yazit, një tregtar armësh, për betejën e tij të fundit me Stavrosin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR