Filma Me Titra Shqip: Life Stinks

92 min 1991 5.5 / 140
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 5, 1991
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.233
Shikime: 1507
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Biznesmeni i pasur dhe arrogant Goddard Bolt (Mel Brooks), duke u grindur me rivalin Vance Crasswell (Jeffrey Tambor) për një marrëveshje toke, bën një bast me Crasswell se ai ka zgjuarsinë e rrugës për të jetuar pa para dhe anonim në rrugët e ashpra të Los Angeles për 30 ditë. Por Bolt bëhet i vetëdijshëm kur e godet realiteti i të pastrehëve. Megjithatë, ai gjen lumturinë në një romancë me Mollyn (Lesley Ann Warren), një ish balerinë e Broadway që po kalon kohë të vështira...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR