Filma Me Titra Shqip: Last Knights

115 min 2015 6,3 / 597
Kategoria: Aksion Aventure
Viti: Apr 3, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,07
Shikime: 909
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një luftëtar ngrihet kundër një princi të korruptuar dhe sadist për t'u hakmarrë për mjeshtërin e tij të përbuzur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR