Filma Me Titra Shqip: Paagal

135 min 2021 7 / 1
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Aug 14, 2021
Gjuha Origjinale: TE
Popullariteti: 3.058
Shikime: 2682
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Premi është një djalë i veçantë, i cili tërhiqet prej çdo vajzë më shumë nga pamja sesa nga dashuria. Por kjo derisa gjen dashurinë e tij të vërtetë dhe përballet me sfidat që ajo sjell për ta mbajtur atë të suksesshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR