Filma Me Titra Shqip: Queen Bees

101 min 2021 6.3 / 9
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Jun 11, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 58.078
Shikime: 1611
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi, me vështirësi ra dakord të shkonte në një shtëpi të moshuarish, një grua takon disa zonja të liga dhe një të dashur të ve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR