Filma Me Titra Shqip: The Witcher: Nightmare of the Wolf

81 min 2021 7.9 / 300
Kategoria: Animacion Aksion Fantazi
Viti: Aug 23, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 76.311
Shikime: 4559
Pershkrimi
Pasi i shpëton varfërisë për t'u bërë shtrigan, Vesemiri vret përbindësha për pasuri dhe lavdi, por kur shfaqet një kërcënim i ri, atij do t’i duhet të përballet me demonët e së kaluarës së vet...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR