Filma Me Titra Shqip: Batman: Death in the Family

96 min 2020 7.4 / 266
Kategoria: Animacion Aksion
Viti: Oct 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 120.07
Shikime: 1793
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vdekja në familje tregon vdekjen e Robinit të dytë, Xhason Tod në duart e Xhokerit dhe gjithashtu katër histori të shkurtra.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR