Filma Me Titra Shqip: Befikre

132 min 2016 5.2 / 41
Kategoria: Romance Komedi Dramatik
Viti: Dec 9, 2016
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 3.969
Shikime: 4362
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ajo që fillon si një natë qëndrimi të çmendur përfundon në një lidhje. Por Dharam dhe Shajra largohen po aq shpejtë nga dashuria. Ku do ti çojë jeta tani?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR