Filma Me Titra Shqip: Candyman

91 min 2021 6.5 / 154
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Aug 25, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 171.123
Shikime: 2552
Pershkrimi
Në ditët e sotme, një dekadë pasi kullat e fundit të Kabrinit u rrëzuan, AntonI dhe partnerja i tij transferohen në një papafingo, në Kabrinin e transformuar. Një takim i rastësishëm me dikë, ekspozon Antonin ndaj historisë së vërtetë të Njeriut të Karameleve. I nxitur për të përdorur këto detaje makabre si frymëzim për piktura, ai pa vetëdije hap deren e një të kaluare komplekse që lëshon një valë të tmerrshme dhune.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR