Filma Me Titra Shqip: Hong Boxing

105 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aksion
Viti: Dec 1, 2020
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 0.915
Shikime: 2466
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vendosur në Dinastinë e vjetër Qing, ky film përshkruan historinë e Boksierit Hong Lin Shirong një kasap i trajnuar nga artisti marcial legjendar Uong Fei Hung. Ai ka për qëllim të mposhtë armiqtë dhe të vërtetojë pafajësinë dhe të bëhet legjenda e ardhshme që i sjell lavdi Boksit Hong.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR