Filma Me Titra Shqip: In the Heights

143 min 2021 7.4 / 316
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jun 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 39.047
Shikime: 2627
Pershkrimi
Në bllokun e Uashingtonit në Nju Jork, aroma e kafesë së ngrohtë përhapet në ajrin jashtë stacionit të metrosë 181, ku një amalgamë ëndrrash mbledh një komunitet të gjallë dhe të lidhur ngushtë. Në kryqëzimin e gjithçkaje është një pronar i një dyqani, i cili shpreson, imagjinon dhe këndon për një jetë më të mirë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR