Filma Me Titra Shqip: Kate

106 min 2021 6.7 / 297
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Sep 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 836.077
Shikime: 1604
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
E përpiktë dhe e aftë nga natyra, Kate është shembulli perfekt i një vrasësje të shkëlqyer. Por kur ajo del huq në një detyrë që synon të vrasë një anëtar të mafias në Tokio, ajo zbulon se është helmuar, një ekzekutim i ngadaltë që i jep asaj më pak se 24 orë për të marrë hak ndaj vrasësve të saj. Ndërsa trupi i saj përkeqësohet shpejt, Kate krijon një lidhje emocionale me vajzën adoleshente të një prej viktimave të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR