Filma Me Titra Shqip: Malignant

111 min 2021 7.3 / 413
Kategoria: Horror Thriller Mister Krim
Viti: Sep 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2462.799
Shikime: 1575
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Medison është e paralizuar nga vizionet shokuese të vrasjeve tmerruese, dhe torturimi I saj përkeqësohet teksa zbulon që këto ëndrra janë në fakt realitete tmerruese.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR