Filma Me Titra Shqip: Ragnarok

120 min 2013 5.6 / 162
Kategoria: Aksion Aventure
Viti: Jan 1, 2013
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 11.77
Shikime: 2536
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Botët e lashta dhe moderne përplasen kur arkeologu Sigurd Svendsen gjen kuptimin e vërtetë të Runeve sekrete që gjenden në anijen Oseberg.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR