Filma Me Titra Shqip: Sweet Carolina

84 min 2021 6.5 / 4
Kategoria: Komedi Romance Familje
Viti: May 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.476
Shikime: 2018
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhozi kthehet në shtëpi dhe merr lajmin e papritur që është kujdestarja ligjore e mbesës dhe nipit të saj. Kështu, ajo ritakohet edhe me ish të dashurin e saj në gjimnaz, Kuperin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR