Filma Me Titra Shqip: Teenage Vampire

90 min 2020 0 / 0
Kategoria: Komedi Horror
Viti: Aug 22, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.744
Shikime: 1303
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Çeisi dhe Pami bashkohen me skuadrën e tifozëve të shkollës së mesme në mënyrë që të jenë të papara dhe zbulojnë se ekipi është i infektuar me vampirë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR