Filma Me Titra Shqip: Pearl Harbor

183 min 2001 6,8 / 3865
Viti: May 21, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,782
Shikime: 1440
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pearl Harbor ndjek historinë e dy miqve më të mirë, Rafe dhe Danny, dhe dashuria e tyre e jetes se si ata të shkojnë jashtë për t’u bashkuar me luftën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR