Filma Me Titra Shqip: Yakuza: Like a Dragon

110 min 2007 6,5 / 22
Kategoria: Aksion Krim
Viti: Mar 3, 2007
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 1,62
Shikime: 785
Pershkrimi
Filmi është i bazuar në videolojën me njëjtin emër. Një ish-anëtar i Jakuzave del nga burgu dhe përpiqet që të distancohet nga e kaluara e tij me Jakuzat. Gjatë rrugës ai takon një vajzë të vogël e cila kërkon mamanë e saj, kështu që ai vendos ta ndihmojë vajzën për të gjetur të ëmën e saj, por situata do të përkeqësohet, sepse mamaja e saj gjendet në rezidencën e një bosi famëkeq.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR