Filma Me Titra Shqip: The Old Ways

90 min 2020 7.7 / 160
Kategoria: Horror Fantazi
Viti: Oct 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 58.222
Shikime: 2088
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kristina, një gazetare me origjinë meksikane, udhëton në shtëpinë e paraardhësve të saj në Veracruz për të hetuar një histori të magjisë dhe shërimit. Atje, ajo rrëmbehet nga një grup vendasish që pretendojnë se ajo ka një demon brenda vetes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR