Filma Me Titra Shqip: The Power of the Dog

126 min 2021 0 / 0
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 17, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 38.029
Shikime: 3667
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Fermeri karizmatik Fill Burbank ngjall frikë tek ata përreth tij. Kur vëllai i tij sjell në shtëpi një grua të re dhe djalin e saj, Filli i torturon ata derisa e gjen veten të ekspozuar ndaj mundësisë së dashurisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR