Filma Me Titra Shqip: The Red Sea Diving Resort

130 min 2019 6.9 / 598
Viti: Jul 28, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 29.772
Shikime: 2837
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Agjentë ndërkombëtarë dhe etiopianë guximtarë përdorin një hotel të braktisur në Sudan si një maskim në mënyrë që të dërgojnë me mijëra refugjatë në Izrael në fillim të viteve 1980.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR