Filma Me Titra Shqip: The Resistance Banker

124 min 2018 6.7 / 156
Kategoria: Lufte Dramatik
Viti: Mar 8, 2018
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 13.022
Shikime: 2151
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke rrezikuar familjen dhe të ardhmen e tij, një bankier në Amsterdamin e pushtuar nga nazistët ngadalëson makinerinë armike duke krijuar një bankë të fshehtë që mbështet rezistencën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR