Filma Me Titra Shqip: Together

87 min 2021 7.4 / 5
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Aug 27, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.43
Shikime: 2372
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një burrë dhe grua detyrohen të rivlerësojnë veten dhe marrëdhënien e tyre gjatë izolimit nga COVID-19.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR