Filma Me Titra Shqip: Worth

118 min 2021 7.2 / 66
Kategoria: Histori Dramatik
Viti: Aug 27, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 192.497
Shikime: 2264
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një avokat në Uashington DC lufton kundër cinizmit, burokracisë dhe politikës për të ndihmuar viktimat e 11 Shtatorit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR