Filma Me Titra Shqip: Ainbo: Spirit of the Amazon

84 min 2021 7.4 / 170
Viti: Feb 9, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 52.715
Shikime: 3746
Pershkrimi
Në frymën e Moanës dhe Frozen, 'Ainbo - Shpirti i Amazonës' është udhëtimi epik i një heroine të re dhe udhërrëfyesve të saj shpirtërorë, "Dilo" një gjitar i lezetshëm dhe me humor dhe "Vaka" një antilopë budallaqe e madhe, e cila fillon një kërkimi për të shpëtuar shtëpinë e tyre në pyllin madhështor të Amazonës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR