Filma Me Titra Shqip: Catch the Bullet

89 min 2021 5.4 / 8
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 186.652
Shikime: 1785
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Brit MekMaster, një marshall amerikan i cili rrallë kthen të kërkuarit gjallë, kthehet në shtëpi dhe zbulon se krimineli Xhed Blejk me bandën e tij kanë rrëmbyer djalin e tij 12 vjeçar, Çadin
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR