Filma Me Titra Shqip: Mafia Inc.

143 min 2020 6.9 / 24
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Feb 14, 2020
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 5.088
Shikime: 3203
Pershkrimi
Në mesin e viteve 1990, Frenk Paterno, bos i mafies në Montreal, shpreson të legjitimojë operacionet e tij kriminale duke investuar 180 milionë dollarë në një projekt ambicioz: ndërtimin e urës së Mesinës, e cila do të lidhte Sicilinë dhe Italinë jugore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR