Filma Me Titra Shqip: Schumacher

112 min 2021 7.3 / 78
Kategoria:
Viti: Sep 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 103.963
Shikime: 3007
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Përmes intervistave dhe pamjeve ekskluzive, ky dokumentar gjurmon një portret të kampionit për të shtatën herë të Formula 1, Michael Schumacher
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR