Filma Me Titra Shqip: Mad Max: Fury Road

121 min 2015 7.5 / 18434
Viti: May 13, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 58.06
Shikime: 3871
Pershkrimi
Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua e guximshme, e cila kërkon të shkojë në vendlindjen e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR